Polecane miejsce: KRAJCAR – Żywiecki Browar Rzemieślniczy

Podczas wizyty w Żywcu z okazji uczestnictwa w zacnej imprezie o nazwie MĘSKIE GRANIE nie mogło zabraknąć czasu na dobre jedzenie no i oczywiście piffko. Odwiedziliśmy Żywiecki Browar Rzemieślniczy KRAJCAR. Menu dość krótkie – czyli można się spodziewać jedzenia świeżego i przygotowywanego na bieżąco, choć wielu twierdzi, że gdy za mało pozycji w menu to trzeba iść do innej knajpy – błąąd!!!! Czas oczekiwania niezbyt krótki, ale to kolejny argument żeby tam zostać jeśli oczywiście masz czas, bo gdy nie ma czasu to tylko MD ratuje swoim kiepskim fastem :-)

Krajcar

Przed obiadem degustacja świeżej pianki prosto z kadzi – powiem szczerze bardzo dobre piwo, mój typ to KRAJCAR SPECIAL, po 40 minutach podano do stołu syte talerze a tam żeberka z kapustą i ziemniaczkami opiekanymi i stek z rostbefu – bezkonkurencyjne żarcie, żeberka świetnie zamarynowane i upieczone w piwie rozpływały się w ustach, stek natomiast lekko wysmażony ale również bardzo dobry i delikatny.

Jednym słowem WYPAS!!!

Gorąco polecam to miejsce bez chwili zawahania – jeśli tylko macie możliwość to nie widzę lepszej opcji w ŻYWCU.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>